20 травня у Прилуках оголошено днем жалоби

20.05.2026

У Прилуках Чернігівської області 20 травня оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок російського ракетного удару 19 травня. Про це повідомила Прилуцька міська рада.  

Внаслідок удару загинуло 3 людини, серед яких 15-річний хлопець. Поранення отримали 29 осіб.

Також пошкоджені підприємства, торговельні центри, магазини, аптеки, дитячий садок, навчальні заклади, а також багатоповерхівки і приватні житлові будинки.

Регулятор рекомендує телеканалам і радіостанціям у день жалоби переглянути свої сітки мовлення і внести до них відповідні зміни, прибравши з ефіру розважальні програми.

Національна рада глибоко сумує за загубленими людськими життями і висловлює співчуття родинам і друзям загиблих. Світла їм пам’ять.

Бажаємо одужання усім, хто зазнав травмувань внаслідок атаки ворога.


Перейти до вмісту