20 грудня – круглий стіл щодо запобігання в медіа дискримінації осіб з інвалідністю

14.12.2023

20 грудня в агенції Укрінформ Національна рада проведе круглий стіл на тему запобігання в медіа дискримінації осіб з інвалідністю. Це третій захід у рамках проєкту «Компетентні медіа – демократичне і толерантне суспільство».

Проєкт Національної ради спрямований на утвердження в суспільстві толерантного ставлення до всіх спільнот і груп українського населення та подолання стереотипних уявлень, а також на сприяння позитивним змінам у редакційній політиці медіа з висвітлення чутливих тем і якнайкращому виконанню  законодавчих вимог.

В обговоренні означеного питання візьмуть участь представники суб’єктів у сфері медіа, громадських об’єднань та організацій, державних органів, що опікуються правами людини, представники Офісу Ради Європи в Україні.

Модеруватиме захід голова Національної ради Ольга Герасим’юк.

Дата і місце проведення круглого столу – 20 грудня із 11:00 до 14:00 (11:00 – 11:30 – реєстрація учасників), агенція Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

Медіа, які бажають висвітлити захід, просимо акредитуватися до 19 грудня (18:00) за телефоном 278-75-75 або написавши на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.