173 компанії отримали штраф за недотримання вимог закону щодо подання інформації про свою структуру власності

12.07.2018

12 липня Національна рада за результатами аналізу поданих документів про структуру власності телерадіоорганізацій і провайдерів програмної послуги застосувала санкцію стягнення штрафу до 173 компаній. Загальна сума штрафів становить 523 595,34 гривень.

Відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (частина четверта статті 12) і Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, затвердженого рішенням Національної ради від 21.01.2016 № 2, суб’єкти інформаційної діяльності, які провадять господарську діяльність у сфері телебачення і радіомовлення, щороку до 31 березня повинні подавати до Національної ради інформацію про свою структуру власності за попередній рік.

Неподання або невчасне подання такої інформації, як передбачає стаття 72 цього закону, тягне за собою застосування штрафної санкції в розмірі 5% загальної суми ліцензійних зборів за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник. 

Найменша сума штрафу становила 0,14 грн., найбільша – 69 534,27 грн.