17 травня – Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства

17.05.2024

Тема цьогорічного Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства (WTISD) – «Цифрові інновації для сталого розвитку». Цей день покликаний нагадати про важливість новітніх технологій, цифрової трансформації та інновацій для забезпечення сталого майбутнього людства.

Проте, на жаль, поки весь цивілізований світ думає про інноваційний розвиток, росія продовжує свою руйнівну війну проти України. Російські окупанти свідомо знищують телекомунікаційні вежі, лінії зв’язку, обстрілюють будівлі телерадіокомпаній, позбавляючи мирних громадян доступу до інформації та можливості залишатися на зв’язку.

Ворожі обстріли, кібератаки та інформаційні маніпуляції націлені не лише на наші споруди, а й на нашу спроможність вільно обмінюватися інформацією та отримувати об’єктивні новини. Російські загарбники намагаються паралізувати життєво важливі комунікаційні канали, перешкодити поширенню правдивої інформації.

Але попри все ми далі протистоїмо інформаційній агресії ворога, докладаємо максимум зусиль для забезпечення стійкості і захищеності інформаційних систем, впроваджуємо інновації та рухаємося шляхом сталого цифрового розвитку.

Дякуємо усім зв’язківцям, програмістам, інтернет-провайдерам, вебдизайнерам, редакторам інтернет-видань і усім тим, хто працює у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, за вашу наполегливу працю та внесок у забезпечення нашої інформаційної безпеки у ці непрості часи!

Переможемо і відбудуємо міцне інформаційне суспільство!