14 липня учасники літньої школи медіа-права відвідали Національну раду

19.09.2011

Учора працівники апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення провели ознайомчу екскурсію для учасників Сьомої міжнародної літньої школи медіа-права. Захід мав на меті висвітлити основні механізми та принципи роботи регуляторного органу у сфері телерадіомовлення України.

Під час екскурсії учасники ознайомилися з роботою управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичного управління, управління правового забезпечення, сектору міжнародних зв’язків. Окрім цього, представники Національної ради докладно розповіли про порядок проведення щотижневих засідань. Гостей здебільшого цікавили моменти пов’язані з прозорістю діяльності регуляторного органу, на кшталт, чи допускаються до засідань представники засобів масової інформації.

Сьома міжнародна літня школа медіа-права цього року розпочала роботу в липні. Протягом трьох тижнів учасники з України, Росії, Польщі, Азербайджану, Киргизстану, Таджикистану, Казахстану та Узбекистану вивчатимуть питання регулювання телебачення та радіомовлення, захисту приватного життя та свободи висловлювання, доступу до інформації, практики розгляду спорів про дифамацію, регулювання, поширення інформації в мережі Інтернет, регулювання передвиборної агітації, захисту суспільної моралі, авторських прав та багато інших. Цього року учасниками є юристи-практики, журналісти, адвокати, студенти-правники, члени громадських фондів та інших організацій.