«112 Україна» знову відмовлено у переоформленні програмних концепцій за регіональними ліцензіями

20.06.2016

Національна рада вкотре відмовила п’яти регіональним компаніям, що мовлять у цифровому багатоканальному мультиплексі МХ-5 із логотипом «112 Україна», – «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» – у переоформленні ліцензій в частині зміни програмної концепції мовлення.

Під час розгляду питання заступник голови Національної ради Уляна Фещук сказала, що зазначені мовники щомісяця подають аналогічні заяви, але ухиляються від отримання кореспонденції від регуляторного органу із запрошенням на їх розгляд на засіданні. Цього разу запрошення доставлялися кур’єрською поштою 6 і 10 травня, але так і не були вручені відповідальним особам. Запрошення також оприлюднене на офіційному сайті Національної ради. Представники ліцензіатів на засідання вже традиційно не з’явилися.

Розглянувши документи ліцензіатів, Національна рада відмовила у переоформленні програмних концепцій, оскільки при позитивному вирішенні регіональні мовники автоматично перетворилися б в одну загальнонаціональну компанію. Як відомо, компанії «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» вибороли свої цифрові ліцензії на конкурсі для регіональних мовників.